Pracuję z pacjentami indywidualnymi

Prowadzę warsztaty kulinarne

Prowadzę wykłady
i szkolenia

Opracowuję materiały edukacyjne

O mnie

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami indywidualnymi, także cierpiącymi na zaburzenia odżywiania. Prowadzę szkolenia z zakresu prawidłowego odżywiania dla dorosłych, dzieci i młodzieży, warsztaty kulinarne, zajmuję się przygotowywaniem i realizacją programów profilaktyki zdrowotnej.

Swoja pasję, jaką jest edukacja żywieniowa, realizuję także pracując jako nauczyciel i wykładowca. Dzielę się swoją wiedzą publikując na portalach takich jak: wylecz.to, dieta.pl, nawidelcu.pl, odchudzanie.com i dla miesięcznika Moda na Zdrowie. Staram się stale poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych i czytając fachową prasę.

Prezentuję racjonalne podejście do prawidłowego odżywiania oparte na aktualnej wiedzy z tego zakresu. Sprzeciwiam się radykalnym dietom „cud” i staram się przekonywać, że zdrowy styl życia może być łatwy i przyjemny. Prywatnie jestem pasjonatką tańca orientalnego, aktywnego stylu życia i zwierząt. W wolnym czasie staram się doskonalić i testować przepisy dietetyczne.

Wykształcenie

2006 – 2008 – Śląski Uniwersytet Medyczny, Wydział Zdrowia publicznego, kierunek: zdrowie publiczne, studia magisterskie dzienne.
2003 – 2006 – Śląska Akademia Medyczna, Wydział Zdrowia Publicznego, kierunek: zdrowie publiczne, specjalność: dietetyka, studia licencjackie dzienne.